Natječaji za radna mjesta

NATJEČAJI ZA RADNA MJESTA

Leksikon mitologija

Glagoljica

Prve projektne aktivnosti našeg eTwinning projekta
Autor: Administrator , 30. 9. 2020.

Za vrijeme čekanja autobusa učenici 5. i 6. razreda iz Branjine svake srijede borave u informatičkoj učionici gdje sa školskom knjižničarkom Marijanom Kuna i učiteljem Informatike Goranom Podunavcom sudjeluju u aktivnostima vezanim uz naše brojne eTwinning projekte.

Danas su naši učenici 5. razreda naučili kako izraditi digitalni poster, a zatim su povodom nadolazećeg Dana jabuka izradili postere na tu temu. 45 minuta je prošlo u tren oka, a s rezultatima su svi i više nego zadovoljni s obzirom na to da nam je ovo tek početak.

Svoj doprinos obilježavanju Svjetskog dana jabuka dali su i učenici iz Kneževa...