Školski medni dan

Datum objave: 7. prosinca 2023.

Učenici prvih razreda obilježili su Školski medni dan 7. prosinca 2023. godine. Posjetili su ih predavači i voditelji OPG-a Dejan Nađ.

Održali su im predavanje o pčelama i njihovom životu. Kušali su med, medne proizvode i medenjake – poznate, ukusne, zdrave i ukusne kolače naših baka. Naučili su mnogo o životu pčela, nastanku meda i važnosti pčela za održavanje života.

Učenici 1. razreda iz PŠ Branjina i PŠ Kneževo također su sudjelovali u istim aktivnostima.

S obzirom na to da je medenjaka bilo za cijelu školu, zasladili su se svi učenici Osnovne škole Popovac.

Više fotografija pogledajte OVDJE!

učiteljica Daniela Hmura