Ljubav je velikodušna i dobrostiva

Datum objave: 14. veljače 2024.

Danas je bio postavljen “Štand pun ljubavi” u prizemlju naše matične škole. Izloženi su kreativni radovi učenika koji pohađaju razne B1aktivnosti eksperimentalnog programa cjelodnevne škole. Bilo je tu ukrasa Mladih poduzetnika, polaznika Radionice maštaonice, Quilling skupine i učenika 2. razreda matične škole. Učenike područnih škola posjetila je školska knjižničarka te i njih obradovala raznovrsnom ponudom.

Ideja je bila dati svakom učeniku po jedno srce – simbol ljubavi i jednu izreku koja bi im uljepšala dan! Zauzvrat, mogli su skromnom donacijom za izabrani uradak sudjelovati u humanitarnoj akciji za korisnike Marijinih obroka čijem radu već tradicionalno pomaže naša škola. Prikupljeno je 110€ te je omogućen svakodnevni obrok tijekom cijele godine za petero djece u najsiromašnijim dijelovima svijeta.

Zajedničkim snagama, konkretnim djelom, u veseloj atmosferi, učinili smo ljubav velikodušnom i dobrostivom.

Više fotografija pogledajte OVDJE!