Dan sigurnijeg interneta

Datum objave: 9. veljače 2024.

Dan sigurnijeg inteneta počeo se obilježavati 2004. godine, a obilježava se u više od 140 zemalja s ciljem promicanja i poticanja sigurnijeg i odgovornijeg korištenja tehnologije i mobilnih uređaja među djecom, mladima, ali i odraslima.

Učenici i djelatnici Osnovne škole Popovac dio su ove priče od samih početaka. Zajedničkim snagama trude se tijekom cijele godine raditi na tome da online okruženje bude sigurno i poticajno.

I ove su godine raznovrsnim aktivnostima u Branjini, Kneževu i Popovcu cijeli tjedan posvetili ovom nadasve značajnom datumu u godini.

Aktivnosti možete pogledati u ovoj e-knjizi.