Drugo kolo modelarske lige

Datum objave: 6. svibnja 2024.

Drugo kolo Modelarske lige – županijska razina natjecanja održano je danas u prostoru Osnovne škole Tenja s početkom u 11 sati. Pravo nastupa na županijskoj razini ostvarile su 54 ekipe, odnosno 108 natjecatelja.

Našu školu predstavljali su Luka Šumiga i Marko Jurčec te Erik Teveli i Matej Knez.

Pred njih je postavljen izazovan zadatak. Naime, učenici su trebali izrezati, izbrusiti, složiti i polijepiti kostur dinosaura.

Njihova mentorica Martina Vidak ponosna je na njihov rad i veseli ju što u našoj školi vlada veliko zanimanje za izvannastavne aktivnosti vezane za tehničku kulturu.

Bravo za naše modelare!

Više fotografija pogledajte OVDJE!