Leksikon mitologija

Glagoljica

8. tjedan psihologije na FOOZOS-u
Autor: Suzana Leskovar, 11. 2. 2015.

Već tradicionalno i ove godine Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti organizira različite aktivnosti povodom Tjedna psihologije koji se održava se od 16. do 22. veljače u cijeloj Hrvatskoj. Na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti održavaju se mnoge aktivnosti, a jedna od njih je i radionica za sve zainteresirane roditelje.
Više pročitajte pod opširnije.

FOOZOS 10:00-14:00 sati

Edukativna radionica za roditelje: UČIMO ZAJEDNO I IZVAN ŠKOLE

Cilj radionice je upoznavanje s postojećom situacijom u školama na području Osječko-baranjske županije po pitanju ostvarivanja kontinuiteta odgojnih praksi i zadovoljavanja potreba djece s teškoćama u razvoju u obitelji i institucijama.
Tijekom radionice će se raditi na zajedničkim preporukama za buduću suradnju odgojno-obrazovnih institucija i obitelji kao i na praktičnim rješenjima za rad kod kuće, kako bi se roditeljima olakšalo izvršavanje izvanškolskih obveza.

voditeljice: doc. dr. sc. Tena Velki i dr. sc. Ksenija Romstein

Radionica je namijenjena roditeljima djece školske dobi. Ulaz je slobodan i nije potrebna prethodna najava.