Leksikon mitologija

Glagoljica

Uspješno prikupljanje pomoći za socijalnu trgovinu u Popovcu
Autor: Administrator , 23. 10. 2015.

Osnovna škola Popovac se na prijedlog ravnateljice Jadranke Sabljak priključila humanitarnoj akciji Prijatelja sv. Marina iz Belog Manastira pri prikupljanja hrane i higijenskih potrepština za socijalnu trgovinu otvorenu u Popovcu. Dani kruha su svečano proslavljeni u našoj školi, a sav prihod od prodaje pekarski proizvoda bio je namijenjen upravo ovoj akciji kako bi se pokazalo da smo kao društvo osjetljivi na probleme koje imaju naši siromašni sumještani i kako smo voljni pomoći. Učenici razredne nastave su složno došli slagati proizvode na police i osjećali su se dobro znajući da su doprinijeli općem dobru. Više fotografija pogledajte OVDJE!