Leksikon mitologija

Glagoljica

Obilježen Međunarodni dan djece u našoj školi
Autor: DANIELA HMURA, 20. 11. 2015.

Danas je u našoj školi obilježen Međunarodni dan djece. Učenici od prvoga do četvrtoga razreda okupili su se u školskoj dvorani. Ukratko su upoznati s osnovnim dječjim pravima i dužnostima. Dan je obilježen kroz razredne štafetne natjecateljske igre na poligonu s preprekama i kroz igru graničari. Kroz te igre ostvareno je pravo na igru. U natjecateljskim štafetnim igrama pobjedu su odnijeli učenici drugoga razreda, a u igri graničari pobjedu su odnijeli učenici drugoga i četvrtoga razreda. Kao dužnost učenici će ostati na petom satu gdje će im biti podijeljene uloge za priredbu povodom Dana sv. Nikole. Time će biti ostvarena dužnost pisanja domaćih uradaka. Kako je to izgledalo pogledajte na fotografijama.